THE SOFYA HAVA DURUMU DIARIES

The Sofya hava durumu Diaries

The Sofya hava durumu Diaries

Blog Article

Sofya'da saatlik hava tahminiSofya havaSofya sıcaklıkBugün Sofya'da hava durumuyarın Sofya hava durumuSofya'da 3 gün hava durumuSofya'da 5 gün hava durumuSofya'da bir hafta hava durumuSofya'da gündoğumu ve günbatımıSofya Ayının Yükselişi ve AyarıSofya'daki kesin zaman

gireceğiz” thirteen il için sarı ve turuncu kod: Kuvvetli yağış, kar ve fırtınaya dikkat! (Hafta sonu hava nasıl olacak?) Yarın hava nasıl olacak? 22 Mart hava durumu tahminleri Tekirdağ'da deniz ulaşımına lodos engeli Meteoroloji'den yurdun doğusu için kuvvetli sağanak uyarısı Yarın hava nasıl olacak?

En gelişmiş hava tahmini modelleri, yüksek doğruluk sağlamak için derinlemesine istatistiksel analiz ve makine öğrenimi veri işleme ile birleştirilmiştir.

Haberler New Meteogram AIR The Meteogram AIR was the incredibly very first released by meteoblue in 2004. Now, it has gained a major style up grade and additional data unique to aviation, paragliding along with other experts, like meteorologists, has actually been added.

Bulgaristan Sofya hava durumu sayfamızda sürekli ve kesintisiz tahminleri sunuyoruz. Sofya'ya ne zaman kar yağacağını, Sofya'nın yağış durumu ve hava sıcaklığını merak ediyorsanız, sürekli bu sayfayı kontrol etmelisiniz. Weather forecast for Bulgaria, Sofia Metropolis, Sofia thirty times.

Bu meteogramı aşağıdaki HTML kodu kullanarak Net sitenize ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak kişisel kullanım koşullarını kabul edersiniz.

İyi Orta Hassas gruplar için sağlıksız Sağlıksız ÇAlright sağlıksız Tehlikeli  

Haberler Sweltering heat in Brazil at the end of the summertime In accordance with the calendar seasons, spring officially starts nowadays in the northern hemisphere.

Bulgaristan 30 günlük hava durumuSofya hava durumu 30 günlükmeteoroloji BulgaristanBulgaristan freemeteohava durumu SofyaBulgaristan hava tahminiSofya yarınki hava durumuntv hava Bulgaristanmgm hava BulgaristanSofya hava durumu ntvBulgaristan hava durumu

Sofya seven günlük hava durumu tahminleri ile en çAlright merak edilen yarın hava nasıl olacak sorusunun da yanıtlanması amaçlanır. one haftalık hava raporu, hafta sonu hava nasıl diye merak edip strategy yapacakların da Cumartesi ve Pazar hava durumu tahminleri hakkında bilgi edinmelerine gardenımcı olur.

Sofya'dan ve diğer şehirler için mahalle mahalle hava durumu tahmini. Meteum teknolojisi kullanılmaktadır

Haberler Sweltering heat in Sofya hava durumu Brazil at the end of the summer season In accordance with the calendar seasons, spring formally commences nowadays from the northern hemisphere.

Veri ve teknolojiyi iyi amaçla kullanma sorumluluğumuzun farkındayız. Verilerinizi veri satıcılarımız ile kullanabilir veya paylaşabiliriz. Verinizi kontrol altına alın.

Hava kalitesi kabul edilir düzeydedir ancak bazı kirleticiler hava kirliliğine sıra dışı hassasiyete sahip çAlright az sayıda insan için daha ciddi sağlık sorunları yaratabilir.

Report this page